Lütfen bekleyiniz ...

 

Dijital Pazarlama

Hedef kitlelerle bağlantı kurmak için size özel çözümler, şirket içi ve dışı dijital pazarlama ile sektörünüzün zirvesinde kalın.

DİJİTAL REKLAM PAZARLAMA

Dijital Pazarlamayı Kavrayalım

Televizyon, radyo ve dergi gibi gelenekselleşmiş medya kanalları dışındaki teknikler ile ürün ve hizmetlerinizi karmaşık sinyallerden uzak internet’in tüm kanallarının etkin bir şekilde kullanılarak gerçek kişilere ulaştırma teknolojisidir.

Talep edilen hizmete bağlı yapılan işlemler güncel bilgi teknolojileri ile ve gerçek hayatla birebir uyum içinde olduğundan, örneğin firmanızı yeni açtığınızda kimse kapıda sıraya girmediği gibi burada’ da ilk günden bir beklenti içinde olmanız, orta vadede hedefinizi tutturmanız, marka ve ürün bilinirliği reklam psikolojisine aykırı olacaktır. Bu nedenle projelerinizi ertelemeyin hemen başlayın rakiplerinizden önde olun.

Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.

Biz neler yapabiliyoruz;

Firmanızın veya markanızın, ürünlerinizin reklam konusunda en iyi performansı için dijital pazarlama stratejisi ile ilgili, biz hangi reklam metotlarının garanti finanse ediyor olduğunu ve sektörünüze gereken reklam alanının hanği kaynaklara dayandığını çok iyi biliyoruz, çözümlemek için buradayız. Sektörünüze uygun reklam kampanya çalışmasını net ve başarılı olarak size sunuyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz işlerin, her hareketin önemli olduğu ve parayla puan toplayan karmaşık bir satranç oyunu olduğunu biliyoruz. Nereden başlamanız gerekiyor konusunda, sizlere profesyonel alternatifler sunuyoruz

Nasıl Çalışıyoruz:

Hizmet kalitesi ve kesintisiz hızlı sonuçlar için, ön görüşme yapılır size en uygun karşılıklı bir randevu günü ve saati oluşturulur.

Toplantı:

Toplantı günü belirlenen lokasyonda sizden edinilen ön bilgiler ile hizmetiniz için sunum yapılır anlaşma durumunda sözleşme yapılır.

Teslimat:

Tüm süreçler hızlı ve titizlikle gerçekleştirilir kontrolleri tamamlanarak belirtilen tarihte iş teslim edilir veya ilgili hizmet modeliniz sağlanır.

Aklınıza takılan sorular ile ilgili iletişime geçebilirsiniz,

Tel 0212 5394307 Gsm WhatsApp 0532 4824230

Nereden başlamalıyız;

MARKA & ÜRÜN BİLİNİRLİĞİ: Marka olmanın önemli adımı “bilinirlik” ile başlar her marka adım adım bilinirliğini artırmak için fotoğraflar videolar ile sermaye ve bütçe orantılı halkla ilişki faaliyetleriyle marka yada ürün bilinirliğine ulaşır. Bu süreçte marka ve ürün bilinirliği modül ve modelde biz size ürünlerinizin dokusunu yansıtan özel fotoğraf görselleri videolar planlayıp hazır hale getirerek kurumsal yapınıza uygun çalışmalar ile istenilen hedefe ulaştırıyoruz.

1 Planlama  Bütçe sistem planlama toplantısı.

2 İlerleyiş  Marka veya ürün formülasyon çalışmaları.

3 Sonuç  Marka ve ürün bilinirliği satış odaklı reklam çalışması başlar.

Ürünleriniz: Ürünlerinizi plato ve stüdyo ortamlarında veya özel dış mekanlarda fotoğraf ve video çekimleri ile en iyi kalitede tamamlıyoruz. Çekilen ürünlerinizi her platformda kullanabileceğiniz boyutlarda hazırlıyoruz.

Katalog E-Katalog: Ürün yelpazeniz den elde edilen fotoğraf çekimleri sonrası istenilen ölçü ve boyutlarda sunum için katalog tasarım çalışması hazırlıyoruz. Hazırlanan katalog çalışması hem baskı odaklı hemde dijital ortamda kullanılabilir şekilde online katalog olarak tamamlıyoruz. Ürünlerinizi en iyi satış odaklı pazarlayan kısmı duruşundan ziyade ürünün gerçek dokusudur ve netliktir olmazsa olmazlardandır ürünlerinizin dokusunun yansıtıyoruz.

360 Derece Sanal Tur: Markanızı veya işletmenizi üretim merkezinizi çekilen kare fotoğraflar ile müşterinize firmanızın kapasitesini anlatmak ve tanıtmak istemenize rağmen bu olmuyorsa çözümü 360 derece foto video sanal tur çekimi ile firmanızın veya projelerinizin çok daha kolay ve kaliteli bir biçimde müşterilerinize gerçek ziyaret eder gibi göstererek gezdirebilirsiniz. Gezintiler esnasında ziyaret eden kişiye kısa notlar ile baktığı alanlarda ne olduğunu ve o kısımlar hakkında farklı bilgiler sunabilirsiniz.

Marka veya Ürün Tanıtım Filmi: Firmanız ve hizmetiniz yada ürünleriniz veya üretiminiz tanıtmak istediğiniz departman aşamalarını sektörünüz ile ilgili firma tanıtım filmi proje çalışmamızdan örnek teknik aşamalarımız; mekan veya ürün hazırlanır çekim alanına uygun senaryo oluşturulur, oyuncu var ise oyuncu hazırlanır kostüm makyaj vb. ürünler stilist veya prop stilisti tarafından hazırlanır ve hazırlanan set ortamında çekim teknik çalışmaları başlar metin yazarı, seslendirme, infografik animasyon, edit-color, drone çekimi, aksiyon çekimi, normal çekimler yapılarak senaryo tamamlanır. Kayıt stüdyosunda kurgu, efekt, sinemasyon montaj aşamalarından sonra HD filminiz hazır olur filmi dilediğiniz platformlarda kullanabilirsiniz. Projelendirme işlemini ekibimiz ile firmanızda yapılan toplantı ve keşifin ardından hazırlıyor ve yol haritasını belirliyoruz.

DİJİTAL REKLAM PAZARLAMA

Sizin İçin neler yapabiliriz

Google Ads Reklam
Google Ads pazarlamada en prestijli getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Sponsorlu Reklam
Sponsorlu reklam kurumsal yüzünüzün pazarlamada etkili imzasıdır.
E-Ticaret Ürün Satışı
Ürünlerinizi veya paket servis hizmetlerinizi fotoğraf ve video ile sosyal medya sponsorlu reklam ile internet üzerinden google ads reklam vb. arama motorları üzerinden e-ticeret sistemi ile satış yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
Kampanya
Hizmet veya ürünlerinize fotoğraf ve video ile özel kampanya çalışmaları yaparak hızlı müşteri ve hızlı sıcak satış için sosyal medya sponsorlu reklam ile internet üzerinden google ads reklam vb. arama motorları üzerinden çalışmalar yapabiliriz.
Marka Tantımı
Markanızı veya ürününüzü istediğiniz hedef kitleye fotoğraf ve video çalışmaları yaparak sosyal medya sponsorlu reklam ile internet üzerinden google ads reklam vb. arama motorları üzerinden parlatmak için tanıtım çalışmaları yapabiliriz.
Telefonla Ara Reklamı
Satış hizmet servis sektöründe gereken tüm hizmetlerinizi fotoğraf ve video ile öne çıkararak farkedilmenizi saglayarak sosyal medya sponsorlu reklam ile internet üzerinden google ads reklam vb. arama motorları üzerinden size ulaşmaya çalışan müşteri hedefinizi direk aratabiliriz.
Servis Hizmeti
Ev veya iş yerlerine verdiğiniz servis türü işlerinizi belirlediğiniz lokasyon ve hedef kitleye fotoğraf ve video ile sosyal medya sponsorlu reklam ile internet üzerinden google ads reklam vb. arama motorları üzerinden form ile servis kayıt reklamı arama reklamı talepleri sağlayabiliriz.
Harita Reklamı
Lokasyon işletmenizi harita reklamı ile ürünlerinizi hizmetinizi fotoğraf ve video ile özel kampanya çalışmaları yaparak hızlı müşteri ve hızlı sıcak satış için internet üzerinden google harita reklamı ile yüzde yüz etkili olarak müşterilerinize sunuyoruz, işletmenize gelmesini saglıyoruz.
Başvuru Toplama
Kayıt talepleri, iş talepleri, servis talepleri, başvuru talepleri, seminer etkinlik ve benzeri ön katılım talepleri vb. form sistemi reklamı ile fotoğraf ve video kullanarak sosyal medya sponsorlu reklam ile internet üzerinden google ads reklam vb. arama motorları üzerinden form taleblerini toplayabiliriz.
Katalog Reklam
Ürünlerinizi çok detaylı profesyonel şekilde fotoğraf katalogu ile sosyal medya sponsorlu alışveriş reklam ile internet üzerinden google ads alışveriş reklamı ile direk alışverişe odaklı müşterinin önüne çıkararak farkedilmenizi saglayarak e-ticaret satışı yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
Görüntülü Reklam
Hizmet veya ürünlerinizi işletmenizi görüntülü reklam ile yüzde yüz etkili olarak müşterilerinize sunuyoruz, tanımalarını saglıyoruz.
Google Reklam
Google'da ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz müşterilerinizin ulaşmasını saglıyoruz.
İnteraktif Reklam
Sosyal medya üzerinden WhatsApp veya Messenger ile müşterilerinize daha hızlı yazışarak sıcak satış bağlantısı gerçekleştirebiliriz.
İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.