Lütfen bekleyiniz ...

 

GOOGLE ADS REKLAM HİZMETLERİProfesyonel Destekler

Google'da ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz müşterilerinizin ulaşmasını saglıyoruz. bizimle iletişim kurun ürün veya hizmetiniz için bir reklam türü çalışması hazırlayalım ve hızlı bir biçimde işinizi hedefinize taşıyalım.

Google Ads Reklamı Kavrayalım; Google ve dijital reklam pazarlama platformlarında harcadığınız bütçenin garanti geri dönüşümü için reklam paneline hakim olmalısınız yani (profesyonellik gerektirir) Kısaca örnekleyelim reklam hesabının kurulum ve yönetim şekli bir uzman tarafından yapılmalıdır, rakiplerin iz takibi ile il, ilçe yerleşik konum, hedefleme ile yaş, ilgi alanı, bay bayan, sizi arayan ve sizin aradıgınız kitleye yönelik vb. kampanya ayarları %100 yapılmalıdır. Hedef etkileşimler, hizmet, satış veya pazarlama form toplama, görsel yayın duyuru tanıtım gibi, marka bilinirliği faktörleri ile ilgili sunulan panel bilgilerini profesyonel bazda hazırlayarak reklamınızı sektörel yayınlamalısınız.

Biz neler yapabiliyoruz; Google ads reklam sürecine yön vererek performansları, maliyetleri, sistem davranışlarını ve dönüşüm verilerini toparlayarak, reklam yayını boyunca portföy kriterleri belirleyerek kapsamlı değerlendirmeyi yapabiliyor %100 etkili geri dönüş sağlıyoruz. Biz bu konuda profesyonel hizmet politikamızı uyguluyor yönetiyoruz.

Profesyonel Danışman İleGoogle' Reklamda Keşfedil

http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/Google_Aramaa_Reklamlari.gif
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Müşterilerinize Nasıl Ulaşmak İstediğinizi Seçebilirsiniz

http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/png-1.png

Web Sitesi Reklamı

Google'da ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ediyoruz yerinizi koruyoruz müşterilerinizin size ulaşmasını saglıyoruz.
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/png-2.png

E-Ticaret Reklamı

Ürünlerinizi arayanlara e-ticaret veya fiziksel mağazanız üzerinden satış yapmanız için reklam hazırlayarak müşteri ve satış potansiyelinizi arttıralım.
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/png-4.png

Telefonla Ara Reklamı

Satış hizmet servis sektöründe gereken tüm hizmetlerinizi yazılarla öne çıkararak farkedilmenizi saglayarak size ulaşmaya çalışan müşterinizi direk aratabiliriz.
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/png-3.png

Uygulama Reklamları

Mobil uygulaması olan işletmenizi tanıtalım veya ürünlerinizi diğer mobil uygulamalar üzerinde farkedilmenizi saglayacak reklam açalım.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/01/kesfedil-1.png

Alışveriş Reklamı

Ürünlerinizi çok detaylı şekilde fotoğraf katalogu alışveriş reklamı ile direk alışveriş e-ticaret satışı yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/01/www.kesfedil.com_-2.png

Başvuru Reklamı

Kayıt, servis, başvuru talepleri, benzeri sektörel form sistemi reklam ile google üzerinden müşteri form taleblerini toplayabiliriz.
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/01/google-my-bussines-logo.png

Lokasyon Reklamı

Lokasyon işletmenizi harita reklamı ile hızlı reklam olarak müşterilerinize sunuyoruz, işletmenize gelmesini saglıyoruz.
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/01/kesfedil-reklam.png

Görsel Video Reklamı

Hizmet veya ürünlerinizi işletmenizi görüntülü reklam ile yüzde yüz etkili olarak müşterilerinize sunuyoruz, tanımalarını saglıyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
GOOGLE ADS REKLAM

Referanslar

Google Ads pazarlamada en prestijli getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/hizli-teklif-al.png

İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.