Lütfen bekleyiniz ...

 
Hakkımızda

Keşfedil

Merhabalar;

kesfedil.com dijital yayıncılık alanında markanıza özel hizmetleri yıllardır sizlerle buluşturuyor. Yaşar AYDINLIOĞLU etiler akatlar caddesinde 1990 yılında Foto Burcu ’ da mesleğine başlamıştır. Ali AYDINLIOĞLU ise etiler narin sitesi Foto Color ’ da 1994 yılında mesleğine başlamıştır.

kesfedil.com kurucuları öncelikle Film Sokağı Stüdyoları & Dinamo Yapım ‘ a reklam klip film projelerinde hizmet vermiştir. Edinilen bilgi ve tecrübe ile 2003 yılında Dijital Pazarlama – Sosyal Medya Yönetimi – Mobil Uygulama – Web Yazılım – Masaüstü Yayıncılık – Fotoğrafçılık alanlarında egitim alarak yetkili belgeleri ile baķırköy ‘ deki ofisini kurarak dijital yayıncılık reklam pazarlama hizmetine başlamıştır 2009 yılından itibaren mobil ofis hizmeti ile görüşme ve toplantılara giderek hızlı hizmet vermeye devam ediyor.

Bütün sektörlerde şeffaf projelerin yanındayız ne zaman ve nasıl doğru iş konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. kesfedil.com olarak nesilleri ve talep edeni bilgilendirmek geride bir eser bırakabilmek adına başarılar dileriz.

Dijital Pazarlama – Sosyal Medya Yönetimi – Mobil Uygulama – Web Yazılım – Masaüstü Yayıncılık – Fotoğrafçılık alanlarında yetkili belgelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Referanslar

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

LOKASYONToplantı Hizmeti

Projeleriniz için görüşmek toplantı yapmak istediğinizde iş adresinize veya ev adresinize istediginiz konuma ekibimiz ile gelerek detaylı toplantı gerçekleştirebiliriz. Mobil ofis hizmeti ile görüşme ve toplantılara giderek hızlı hizmet vermeye devam ediyoruz. kesfedil.com mobil ofis hizmeti ile, girişimcilere, meşgul işletme sahiplerine, kobi ve kurumsal firmalara, 2009 ' dan bu yana projelerinin keşfedilmesi için hızlı çözümler sunuyor.
Adres
İSTANBUL CD. NO: 41/27 BAKIRKÖY
İSTANBUL - TÜRKİYE
İletişim
Tel: 0212 539 43 07
Gsm WhatsApp
0532 482 42 30
E-mail
info@kesfedil.com
www.kesfedil.com


İLETİŞİMADRES
İSTANBUL CD. NO: 41/27 BAKIRKÖY
İSTANBUL - TÜRKİYE
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
İLETİŞİMADRES
İSTANBUL CD. NO: 41/27 BAKIRKÖY
İSTANBUL - TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.