Lütfen bekleyiniz ...

 
Sosyal Medya Yönetimi

Tüm Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi tıklayıp detay sayfasına giderek tüm içeriği inceleyebilirsiniz.

Facebook Reklam

Facebook üzerinde olmak, aynı zamanda sosyal medya, görüntülü reklam ve diğer opsiyonel reklamlara da dahil olmak, için yeni teknoloji dijital yayıncılık da ürün veya hizmetlerinizi pazarlamanın tam zamanı.

Twitter Reklam

Markanızın özgünlüğünü sunmak, en değerli kitlelerle bağlantı kurmak için twitter reklamda özel çözümler, şirket içi müşterilerinizi veya iş ortaklarınızı twitter reklamları ile harika sloganla etkilemek, ister misiniz.

Instagram Reklam

Marka ve ürün bilinirliğinde hedefinize, dogru planlanan etkileşimle ulaşmak için sponsorlu dijital medyanın gücü, ekibimizin profesyonelliği ile doğru stratejiyi uygulayan yetkili belgeli bir firmayız.

YouTube Reklam

Sizde YouTube reklamları ile hizmet veya ürünlerinizin reklamını yapmak potansiyel müşterilere YouTube'da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın markanızı satışınızı rahatlıkla duyurun.

Google Ads Reklam

Google'da ilk sayfada en üstte olma keyfini yaşamak ister misiniz. o' zaman bizimle iletişim kurun ürün veya hizmetiniz için bir reklam çalışması ile hızlı bir biçimde işinizi hedefinize taşıyalım.

Yandex Reklam

Yandex arama motoru reklam çalışmalarının büyük önem kazandığı, dönemdeyiz yeni reklamcılık anlayışı ile yandex kullanıcılarına reklamlarınızı ilk sırada yayınlayalım işinizi hedefinize taşıyalım.

Reklam Prodüksiyon

Bazen bu hayat çekilmez olabiliyor, fakat biz kare kare çekip birleştiriyoruz, yeni açılacak olan bir kuruluş, veya yeni bir ürünün prodüksiyonel reklam fotoğraf çekimi, tanıtım video çözümleri sunuyoruz.

Uygulama & Yazılım

Mobil uyumlu veriler yüksek kazançlı işler ile etkileşimli olarak, hızlı kesin sonuç verir işinizi geliştirin tamamen doğru e-pazarlar için stratejik web tabanlı yazılım, mobil uygulama projenizi kodlayalım.

Seo Optimizasyon

SEO çalışmalarını yaptığımız projelerin aylık olarak performansını raporlamaktayız. Bu sayede web sitesinin yükselişi çok rahat takip edilebilmektedir. Size bu konuda profesyonel hizmet sunuyoruz.
İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.