Lütfen bekleyiniz ...

 

Projelendirme

 

MARKA & ÜRÜN BİLİNİRLİĞİ ÇALIŞMASI

Marka olmanın önemli adımı “bilinirlik” ile başlar her marka adım adım bilinirliğini artırmak için fotoğraflar videolar ile sermaye ve bütçe orantılı halkla ilişki faaliyetleriyle marka yada ürün bilinirliğine ulaşır. Bu süreçte marka ve ürün bilinirliği modül ve modelde biz size ürünlerinizin dokusunu yansıtan özel fotoğraf görselleri videolar planlayıp  hazır hale getirerek kurumsal yapınıza uygun çalışmalar ile istenilen hedefe ulaştırıyoruz.

1 Planlama Bütçe Sistem Planlama Toplantısı. 2 İlerleyiş Marka veya Ürün Formülasyon Çalışmaları. 3 Sonuç Marka ve ürün bilinirliği satış odaklı reklam çalışması başlar.

Ürünleriniz
Ürünlerinizi profesyonel plato ve stüdyo ortamlarında veya özel dış mekanlarda fotoğraf ve video çekimleri ile en iyi kalitede ürün fotoğraf çekimlerinizi tamamlıyoruz. Çekilen ürünlerinizi her platformda kullanabileceğiniz boyutlarda hazırlıyoruz.

Katalog E-Katalog
Ürün yelpazeniz den elde edilen fotoğraf çekimleri sonrası istenilen ölçü ve boyutlarda sunum için katalog tasarım çalışması hazırlıyoruz. Hazırlanan katalog çalışması hem baskı odaklı hemde dijital ortamda kullanılabilir şekilde online katalog olarak tamamlıyoruz. Ürünlerinizi en iyi satış odaklı pazarlayan kısmı duruşundan ziyade üründeki gerçek dokusu netliktir olmazsa olmazlardandır gerçek ürünlerinizin dokusunun yansıtıyoruz.

360 Derece Sanal Tur
Markanızı veya işletmenizi üretim merkezinizi çekilen kare fotoğraflar ile müşterinize firmanızın kapasitesini anlatmak ve tanıtmak istemenize rağmen bu olmuyorsa çözümü 360 derece foto video sanal tur çekimi ile firmanızın veya projelerinizin çok daha kolay ve kaliteli bir biçimde gerçek ziyaret eder gibi göstererek gezdirebilirsiniz. Gezintiler esnasında ziyaret eden kişiye kısa notlar ile baktığı alanlarda ne olduğunu ve o kısımlar hakkında farklı bilgiler sunabilirsiniz.

Marka veya Ürün Tanıtım Filmi
Firmanız ve hizmetiniz yada ürünleriniz veya üretiminiz tanıtmak istediğiniz departman aşamalarını sektörünüz ile ilgili firma tanıtım filmi proje çalışmamızdan örnek teknik aşamalarımız; mekan veya ürün hazırlanır çekim alanına uygun senaryo oluşturulur, oyuncu var ise oyuncu hazırlanır kostüm makyaj vb. ürünler stilist veya prop stilisti tarafından hazırlanır ve hazırlanan set ortamında çekim teknik çalışmalar başlar metin yazarı, seslendirme, infografik animasyon, edit-color, drone çekimi, aksiyon çekimi, normal çekimler yapılarak senaryo tamamlanır. Kayıt stüdyosunda kurgu, efekt, sinemasyon montaj aşamalarından sonra HD filminiz hazır olur filmi dilediğiniz platformlarda kullanabilirsiniz. Projelendirme işlemini ekibimiz ile firmanızda yapılan toplantı ve keşif ardından hazırlıyor yol haritasını belirliyoruz.

Şimdi DİJİTAL REKLAM YAYINI DEVREYE GİRİYOR, En değerli kitlelerinizle bağlantı kurmanız için uzmanımız sektörünüzün dijital reklam çözümlerini tespit ediyor reklamlarınızı yayınlıyor.

Aklınıza takılan sorular ile ilgili iletişime geçebilirsiniz,  SAYGILARIMIZLA.

 

İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.