Lütfen bekleyiniz ...

 

Twitter'da ReklamBİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZDA
TWITTER REKLAMINIZIN AVANTAJLARI NELERDİR

Twitter reklamları ile markanızı, kariyerinizi, yansıtalım ve tüm çalışmalarınızı uzman ve profesyonelce hazırlayalım, takip edelim ve yönetelim.

Firmanızın veya markanızın, ürünlerinizin reklam konusunda en iyi performansı için twitter pazarlama stratejisi ile ilgili, biz hangi reklam metotlarının garanti finanse ediyor olduğunu ve sektörünüze gereken reklam alanının hanği kaynaklara dayandığını çok iyi biliyoruz, çözümlemek için buradayız. Sektörünüze uygun reklam kampanya çalışmasını net ve başarılı olarak size sunuyoruz.

Örnek günlük bütçe 1000TL olarak sizin kendi yöntemlerinizle öne çıkardıgınız veya açtığınız reklamın geri dönüşü 0 veya %10 ile %40 arasında olabilir.

Bizim profesyonel olarak sektörünüze uygun 750TL lik reklamı hazırlayıp start verdigimizde geri dönüşü %75 garanti olur. Bizim çalışma politikamız günlük reklam bütçesinin sadece %25 hizmet bedelidir.

http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/12/twitter-ads-reklam-vermek-640x169.png
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/12/twitter-970-640x500.jpeg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Twitter Ads Reklam

Hassas hedefleme ile
Doğru kitleye erişim

http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/12/twitter-etkileşimli-reklam-ağı-768x235.jpg

Maliyet ve performans doğrultusunda ve beklentileri temel alarak sürekli yayın sağlıyoruz.

http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/12/twitter-logo-160x160.png

Sponsorlu Gündem Kısa süreli kampanyalarda ve en yüksek kullanıcı sayısına ulaşabilmesidir. Belirlediğiniz, #hashtag Trend Topic listesinde 24 saat boyunca en üstte yer alabiliyor.

Sponsorlu Tweet Sizi takip etmeyenlere anahtar kelimeler ile mesaj iletir tweetiniz arama sonuçlarında süre 3 ay bekler.

Sponsorlu Hesap Hesabınızın takipçi sayısını organik olarak arttıran kaliteli reklam modeli kimi takip etmeli bölümünde sürekli yayınlanır.

Web Sitesi Tıklamaları Web sitenizin trafiğini ve sağladığınız satışları artırmak için ideal reklam modeli web sitesi tıklamalarıdır.

Uygulama Yükleme Uygulama yükleme ve etkileşim uygulaması, Twitter haber kaynağında yayınlanan reklamlar mobil kullanıcılarının uygulamanızı indirmenize olanak sağlar.

İşletme Hedeflerinize Ulaşın Merak ettirerek hesabınızla ilgili eyleme teşvik etmeye kadar sizin için önemli olan müşterilere ulaşıyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.