Lütfen bekleyiniz ...

 

Mobil Uygulama Web Yazılım

Mobil uygulamanız web sayfanız kurumsal yüzünüzün pazarlamada etkili imzasıdır.
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/fb-instagram-reklam.gif
Mobil Uygulama Önerimiz

Türkiye’de kullanıcıların cep telefonu ve tabletleri üzerinden internete bağlanma oranı %80 olarak belirlenmiştir. Sektörünüze uygun bir uygulamanızın olması, büyük pazara girmeniz müşteriye daha hızlı uygulama üzerinden kampanya vb. bildirimlerinizi göndermeniz satışa daha çabuk ulaşmanız açısından oldukça önemlidir. Markanızın özelliğini özgünlüğünü sunmak, en değerli kitlelerinizle bağlantı kurmak için ve şirket içi müşterilerinizi veya iş ortaklarınızı mobil uygulamanızla etkilemek, ister misiniz.

Nasıl Çalışıyoruz: Hizmet kalitesi ve kesintisiz hızlı sonuçlar için, ön görüşme yapılır size en uygun karşılıklı bir randevu günü ve saati oluşturulur.

Toplantı:Toplantı günü belirlenen lokasyonda sizden edinilen ön bilgiler ile hizmetiniz için sunum yapılır anlaşma durumunda sözleşme yapılır.

Teslimat: Tüm süreçler hızlı ve titizlikle gerçekleştirilir kontrolleri tamamlanarak belirtilen tarihte iş teslim edilir veya ilgili hizmet modeliniz sağlanır.

Ne Zaman Teslim Alırım

Mobil uygulamanızın kaliteli olması web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz için tasarımın eşleşmesi içeriklerinizin anlaşılır düzeyde olması için güncel bilgiler ve görseller kurumsal yapıda logo tamamlayıcı ek içerikler hazırlanması ve işinizi en iyi anlatan donelerin hazır olması, çalışmaların tarafımıza verilmesi hazırlık sürecini hızlandırır. Size sunacağımız örnek tasarım çalışmaları tamamlandıktan sonra kodlama ve kurulum aşamaları yaklaşık 3 veya 4 hafta içerisinde biter ardından testi yapılır sözleşme teslim gününde yayın hayatına başlar.

Yıllık Ücreti Ne Kadar

Mobil uygulama + web sitesi tasarımı ve yazılım aşamaları tamamlandıktan sonra sanal web alanı (hosting) sistemine mobil uygulama (play storeye) vb. dosyalarınız yüklenir.

Alan adı (domain) ihtayacınız olacaktır. Bu alan adı firma adınız veya verdiğiniz hizmet ürün ile ilişkili bir alan adı tarafımızdan sizin adınıza yada firmanızın adına tescili sağlanır.

Mobil uygulama takip yönetim güncelleme, web sitesi takip yönetim güncelleme ücreti dışında ödeme alınmaz. Projeniz için yıl içerisinde teknik hariç farklı özel tasarımsal ve yazılımsal ve editörlük gerektiren hizmetler talep etmeniz durumunda istediğiniz çalışmalar için ayrıca hizmet bedeli talep edilir.

Web Tasarım Önerimiz

Sektörünüzde müşterilerinizin sizi internetten de arıyor olabildiğini bir an bile aklınızdan geçirdiyseniz bunu avantaja çevirmelisiniz, hiç zaman kaybetmeden sizi bulabilmesi için mobil uyumlu bir web sitesi öneriyoruz. Markanızın özgünlüğünü sunmak, en değerli kitlelerinizle bağlantı kurmak için size özel web çözümleri ile şirket içi müşterilerinizi veya iş ortaklarınızı göz alıcı bir web tasarımla harika sloganlarla etkilemek, istemezmisiniz.. Web çözümleri için bizimle iletişim kurun işinize uygun tasarımı sunalım.

Kurumsal Web Sitesi – E-Ticaret Web Sitesi – Servis Web Sitesi – Eğitim Web Sitesi – Sağlık Web Sitesi – Mimar Web Sitesi VB. Web sayfa hizmetleri veriyoruz;

Ne Zaman Teslim Alırım

Web sitenizin kaliteli olması web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz için tasarımın işinizle eşleşmesi içeriklerinizin anlaşılır düzeyde olması için güncel bilgiler ve görseller kurumsal logonuz tamamlayıcı ek içerikler ve işinizi en iyi anlatan donelerin hazır olması, çalışmaların tarafımıza verilmesi halinde sürecini hızlandırır. Size sunacağımız örnek tasarımın onayından sonra kodlama ve kurulum aşamaları yaklaşık 1 veya 2 hafta içerisinde biter ardından testi yapılır sözleşme teslim gününde yayın hayatına başlar.

Yıllık Ücreti Ne Kadar

Alan adı (domain) firma adınız veya verdiğiniz hizmet ürün ile ilişkili bir alan adı tarafımızdan sizin adınıza yada firmanızın adına tescili sağlanır.

Web sitesi tasarımı ve yazılım aşamaları tamamlandıktan sonra siteniz sanal web alanı (hosting) sistemine web tasarım dosyalarınız yüklenir.

Web siteniz için (domain) (hosting) (danışmanlık) yıllık takip yönetim güncelleme, ücreti dışında ödeme alınmaz. Projeniz için yıl içerisinde teknik hariç farklı özel tasarımsal ve yazılımsal ve editörlük gerektiren hizmetler talep etmeniz durumunda istediğiniz çalışmalar için ayrıca hizmet bedeli talep edilir.

http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/10/web-tasarim.png
Mobil Uygulama & Web Tasarım Yazılım

Referans Çalışmalarımız

Uzman Cep Servis

Power Gym Yayla

Tema Giyim

Yd Dış Ticaret

Fener Osgb

Çocuklar İçin Her Şey

Ağraf Design

BEMY boots

Doğan Gayrimenkul

Etg Sigorta

Minik Yıldızlar

Nehir Kurşun

Maveros Estetik

İda Su Arıtma

Lostra Bakırköy

Power Gym Bahçelievler

4B Grup İsg

Dedektifiz

Defne Temizlik

Ekvator Yapı

Hedef İzolasyon

Foto Prodüksiyon

Basın Sitesi Fitness

İphone Servisi Bakırköy

Phone Pro Repair

Tarsus İstasyon Taksi

http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/hizli-teklif-al.png

İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
İLETİŞİMADRES
Siyavuşpaşa Mah Çamlık Cad
Gülhatmi Sk. No 4 BAHÇELİEVLER İST
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Sosyal medya pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.