Lütfen bekleyiniz ...

 

Web Tasarım Yazılım

Uyumlu veriler olmadan yüksek kazançlı içeriği etkileşimli olarak , Optimal süreçleri ve taktik mimarileri hızla geliştirin. Tamamen doğru e-pazarlar aracılığıyla stratejik alanlarınızı kullanın.
2009'dan beri

Türkiyenin
Web Yazılım Ajansı

İnteraktif web tasarım, e-ticaret, seo, hosting, domain dijital medya, tanıtım ve pazarlama
Tasarım
Kreatif web tasarım planlama projelendirme.
Yazılım
Geliştirilme özel algoritma, kod altyapıları.
Tanıtımlar
Tanıtımlar arama motorlarına eklenmesi yayılması tanıtılması
Mobil Uygulama
Mobil uygulamaları , kurumsal mobil uygulamalar, ticari mobil uygulamalar.
http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/10/web-tasarim.png

Web Tasarım
Web Yazılımın Önemi.

Web tasarım ve yazılım günümüzde her kişiye özel bir ihtiyaç haline gelen sanal kartvizit veya sanal işletme gibi düşünebiliriz, Kurumsal şirketten küçük ölçekli esnafa kadar ürün satışından tanıtıma kadar her sektöre ihtiyaç duyulan web teknoloji sistemini sizler için biz bu hizmeti sağlıyor size uygun çalışmaları öneriyoruz.
Web Tasarım

Web tasarım ve web yazılım arasındaki farkı öncelikle teknik olarak ayıralım. Web tasarım kullanacağınız web sitesinin arayüzü yani görsel tasarımı renkleri site düzeni sitenizin ön yüzünde site ziyaretçilerinizin görmesini istediğiniz kısımların web grafikerlerin tasarladığı ve html kod dilinde site iskeletini çıkarıldığı işleme diyelim. Web yazılım ise bu işlemden sonra web sitenizin algoritmasını panel verilerinin veritabanı bağlantılarını ve özelliklerinin algoritma yapısında kodlama anlamına gelen web yazılım terimini kısmen ayıralım.

Web Sitesi Kimler İçin Önemlidir?

Neden Web Sitem Olmalı?

Her sektörde bir ihtiyaç olması ve müşterilerinizin sizi internetten arıyor ve  bulamıyorsa, sizi bulabilmesi için bir web sitesine ihtiyacınız var demektir.

 • Kurumsal web sitesi
 • Firma web sitesi
 • Kişisel web sitesi
 • Ürün tanıtım web sitesi
 • Ürün satış web sitesi
 • Hizmet veren servis web sitesi
 • Emlak web Sitesi
 • Haber web sitesi
 • Oto galeri web sitesi
 • Eğitim web sitesi
 • Sağlık web sitesi
 • İnşaat web sitesi
 • Mimar web sitesi

Web tasarım yazılım hizmetlerimize kurumsal ve sektörel olarak hizmet vermekteyiz, yukarıda belirtiğimiz örnek sektörler size çağrışım amaçlı yazılmıştır sizin sektörünüz bu kategoride olmasa dahi, internet dünyasında olması gerektiğini unutmayınız. Web çözümleri için bizimle iletişim kurunuz. size uygun işinizi geliştirebileceğimiz çözümler mutlaka vardır.

Web Tasarım Süreci Ve Yayınlama.

Web Sitemi Ne Zaman Teslim Alırım?

Bir web sitesinin kaliteli ve web sitenize ziyaret eden müşterileriniz için içerikleriniz in anlaşılır düzeyde olması gerekir. Hizmet veren sektörlerin güncel ve görseller ile tamamlayıcı resimlerin hazırlanması ve işinizi en iyi anlatan yazıların hazır olması, kurumsal yapıda varsa logo ve benzeri çalışmalarınızın tarafımıza verilmesi, ilk başlangıçta hazırlık sürecini kısaltır.

Size sunacağımız örnek tasarımsal çalışmalar tamamlandıktan sonra kodlama ve kurulum aşamaları yaklaşık 3 veya 4 gün içerisinde biter ardından site testi ve web siteniz Google seo amaçlı site içi optimizasyon yapılarak 5-6 gününde yayın hayatına başlar.

Web Sitem Google'da Çıkar Mı?

Web Sitem Google’da Nezaman Çıkar? 

Web tasarımı yapılan ve yayın hayatına başlayan web siteleri ilk günden faaliyetiniz ile ilgili aramalarda hemen çıkmayabilir! Bunun için bir takım yapılması gereken çalışmalar ve sitenizi güncel arama etiketlerine bağlı hedefleme işlemleri yapılması gerekiyor.

Biz web sitenizi site içi optimizasyon yapıp size teslim ediyoruz, bundan sonrada site dışı ve benzeri yapılması gereken işlemler var. Bunları size sektörünüz ve işiniz ile ilgili analizi yaptıktan sonra neler yapabilirsiniz bu konuda bilgiler sunmaktayız.

Bahsi geçen işlemleri tamamlamanız ardından siteniz belli bir periyotta yavaş yavaş Google araması yapıldığında sitenizin ve site sayfalarınızın listelemelerde çıkmaya başladığını göreceksiniz buda çalışmalarınızın sonucu olarak iş potansiyelinizin artması anlamına gelir.

Web Sitesi Google Reklamları

Web Sitesi Google Ads Reklam Hizmeti.

Web sitenizin ilk yayına girdiği günden sonra birden çok rakibiniz olduğu için hemen sitenizi veya ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırmanız biraz zor olabilir seo site içi ve site dışı çalışmalar yapmanıza ragmen bu süreç biraz zaman alacağı için bu durumda en etkin sonuç google adwords yeni adı ads reklamları.

Web siteniz mobil ve yeni nesil tasarımın yanı sıra google reklamı yapısına özel olarak tasarlanır ve reklam maliyetleriniz daha düşük olur.

Google ads reklam ekibimiz düşük maliyetler ile hedef kitlenize nokta atışı yapabileceğiniz türde reklamlarınızı planlayıp hazırlar, hedef müşterilerinize aynı gün aynı dakikada sunmanızı sağlar.

Reklam daima kazandırır.

Web Sitesi Yıllık Ödeme Planı

Web Sitesi Yıllık Ödeme Ücreti Ne Kadar?

Web sitesi tasarım ve yazılım aşamaları tamamlandıktan sonra sanal web alanı hosting sistemine site dosyalarınız yüklenir ve sitenizi google, diğer arama motorları ziyaretçilerinizin erişebilmesi için birde alan adı (domain) ihtayacınız olacaktır.

bu alan adı firma adınız veya verdiğiniz hizmet ürün ile ilişkili bir alan adı tarafımızdan sizin adınıza yada firmanızın adına tescili sağlanır.

alan adı ve hosting web barındırıcı Türkiye veya Avrupa lokasyonlu sertifikalı şirketlerce satışı faturalı olarak yapılır ve bu hizmet en az 1 yıl olmak şartıyla ücret karşılığı hizmeti kullanıma sunarlar bazı şirketlerde ortalama alan adı (8,10 $ ) hosting ise (20 ile 50 $) arası değişmektedir,

Web sitesi yıllık ücretlerimiz hosting, domain şirketleri yıllık ödemeleri dışında bir ücret talep etmemekteyiz. web siteniz için yıl içerisinde farklı tasarımsal ve yazılımsal ve editörlük gerektiren hizmetler talep etmeniz durumunda istediğiniz çalışmalar için ayrıca hizmet bedeli talep edilir bunun dışında bir ek ücret alınmamaktadır.

Web Site Seo
Web Site Reklam

Web sitesi tasarım ve yazılım ardından hızlı sonuçlar elde etmek için. Web sitesi seo ve reklam yöntemleri kullanmak her açıdan süreci hızlandırır ve kazandırır.
Web Sitesi Seo

Web sitesi seo nedir? kısaca bahsedelim. Seo site içinde ve site dışında yapılan çalışmalar sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yönelik hedef ve arama motorlarının istediği bir biçimde içerik ve web site optimizasyonu yapılması seo çalışması anlamına gelir.

İyi bir seo çalışması ilk başta web sitesinin yapılışı hazırlanışı aşamalarında önem verilmesi gerekir. web sitesi seo uyumlu olması için birçok yapısal özelliklerin sitenizde olmaması akıntıya karşı kürek çekmek gibidir.

Sitenizde bulunan görsellerin hazırlanması, sitenizdeki başlık ve açıklamaların uygunluğu, etiketlemelerin alaka düzeyi, web sitenizin sunucu hızı, sayfaların uzantı biçimleri ve birçok çalışma bu seo kavramına girer.

Bu konuda seo uzmanımız firmanızın ön araştırmalarını yaparak seo için uygun koşulları sağlayıp, arama motorlarında hızlı sonuçlara ulaşmak ve yükselişinizi sağlamak için hizmet vermekteyiz.

Sizde Kendi Sitenize Seo Yapabilirsiniz.

Web tasarım ve benzeri hizmet alan müşterilerimize özel seo konusunda bilgi ve kısa eğitimler sağlamaktayız, seo sabır ve zaman isteyen bir alt yapı çalışması olduğu için bir çok web sitesi kullanıcıları kendi sitelerini seo için kendileri yapmakta peki seo çalışması yaparken sitenizi üst sıralara çıkarmak isterken ya mevcut bulunduğu yerden aşağıya yani geriye giderse işte bu çok karşılaşılan bir durum.

İnternet üzerinde her paylaşılan seo çalışması için bilgileri deneyen web site yöneticileri yanlışlık yapabiliyor, her çalışma farklı web sitesi yada sektörlerde kullanılmakta ve siz doğru olanı uygulamanız gerekir.

Site İçerik Editör Çalışmaları

Web sitenizi en iyi sonuçlarda sergilemek için makale yazmak ve sitenizde paylaşmak sitenizin güncel ve arama sonuçlarında hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

 • En az 350 kelimelik içerikler hazırlanmalı.
 • İçerikleriniz kopya ve benzeri çalışmalarda paylaşılmamalı.
 • Makaleleriniz okunaklı akıcı ve okuyucuya sonuç vermeli.
 • Yazı içerikleriniz geçen konuda web siteniz ve ürün, hizmetiniz ile alakalı olmalı.
 • İçerikleriniz web sitenize ekler eklemez sosyal medyada hemen paylaşılmamalı.
 • Makalenizin başlığı hedef anahtar kelime olmalı ve içerikle alakalı olmalı.

Uzman içerik editörlerimiz ve makale yazarlarımız bu çalışmaları sizin yerinize belirli periyotlarda profesyonelce hazırlayıp yapmaktadır.

Google Reklam

Google ayrıcalıklı birçok hizmet sunmaktadır bazıları ücretli bazıları ücretsiz hizmetler bizim burada değineceğimiz hizmet türü google reklam hizmeti google bu reklam hizmetini adındada geçtiği gibi reklam gösterimleri için ücret karşılığı gösterim sağlamaktadır.

Google reklamı için web sitenizi hazır bir duruma getirdikten sonra ads reklam panelinden reklamlarınızın hazırlanması ve gerekli tüm çalışmanın yapılması ardından reklam bütçenizi yatırıp reklamınızı gösterime başlatabilirsiniz.

Google reklamları yayınlanırken reklam panelinde birçok bölüm bulunmaktadır buradaki bölümlerin her biri reklamınız için çok ince düzenlemeler ve ayarların yapıldığı kısımlardır bu kısımları düzenlemeleri profesyonelce hazırlanmadığı sürece çok bütçe harcaması yapılır ve reklamınız çok kısa sürede gösterime girip kapanır ve sonuç elde edemeden reklam çalışmanız boşa gider.

Google reklam uzmanımız bu konuda dilerseniz reklamlarınızı en ince ayrıntısına kadar tüm çalışmalarını yapar ve sürekli olarak takibini sağlar. dilersenizde size özel google ads reklam paneli eğitimi vererek tam optimizasyon bir panel kullanmanızı sağlar.

Özel Web Site Reklamı

Google ads reklamları dışında birçok web sitesi özel olarak reklam almakta ve size uygun reklam alanlarını sunarak, aylık haftalık yıllık şeklinde ücretlendirme yaparlar. Reklam verdiğiniz web sitesine gelen ziyaretçilere reklamınızı tıklatıp sizin web sitenize gelmelerini sağlar.

Bu tarz web siteleri Google ads reklamları kadar etkili olmasada birçok sektörde çok işe yaramaktadır. birçok forum siteleri portal siteleri ve teknoloji sitelerinde küçük çaplı reklam çalışmaları kullanıcıya direk hedef odaklı olabileceğinden dönüşümü karlı olabilir.

Bu konuda uzmanlarımızdan tam bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Web Sitesi Tv Bant Reklamları

Günümüzde en çok etkili olan reklamlardan biri de televizyon reklamları tabi bu reklamlar saniye bazında çok yüksek bütçelerde olduğu için düşündürücü olmaktadır.

Reklamını yaptığınız bir ürünün satması ve tercih edileceği kısmında çok eminseniz bu tv reklamlarını biraz düşünmenizi öneririz.

Tv reklamlarında günün kuşağı birçok program yayınlanmaktadır. ürün veya hizmetiniz hangi kuşağa hitap ediyorsa o kitlenin hangi saatlerde tv izlediğini ve etki alanlarını seçerek web sitenizi bant ve spot reklamı vererek verdiğiniz reklam bütçesini çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Tabi bu reklam çalışmasını önce analizini ve reklam biçimini hazırlamanız gerekmektedir.

Tv bant ve spot reklamları çalışmaları için uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

http://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/04/img-faq-2.png
Güncel Web Sitesi Yazılarımız

Son Gönderiler

Web Sayfası Tasarımı
22Eki
Web Sayfası Tasarımı
Web sayfası tasarlamak tasarımcının kod tasarlaması kadar, kullanıcının da bir tasarıma katkı kısmı büyük olmaktadır. Web sayfalarınızın yazı karakterleri sitilleri yazı denetimi web sayfanızdaki kullanıcının okuma ve sizi iyi bir şekilde anlayabilmesi, bu durumda yine tasarımsal ayrıcalıklar devreye giriyor.
Web Siteniz Ne Renk?
22Eki
Web Siteniz Ne Renk?
Renk seçimi bir web sitesinde olması gereken tabi ki kurumsal görünmesi web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara güven vermesi, bir diğer konuda ziyaretçilerin web sitenize girdiği zaman ilk karşılaşacağı an web sitenizin rengidir.
Özel Web Tasarım
21Eki
Özel Web Tasarım
Özel tasarım birçok konuda kendimize ve yaptığımız işlere özellik katmasını hedeflediğimiz için tercih söz konusudur, birçok çalışmalarımız özel olsun ve etrafınızdaki insanların bu sizi özel kılan durumu fark etsin isteriz.
Web Tasarım Referanslar

Referans Çalışmalarımız

Uzman Cep Servis

Power Gym Yayla

Metal İşi

Yd Dış Ticaret

Fener Osgb

Larice Güzellik Merkezi

Ağraf Design

BEMY boots

Doğan Gayrimenkul

Etg Sigorta

Minik Yıldızlar

Nehir Kurşun

Bermoda Çocuk Kuaförü

İda Su Arıtma

Lostra Bakırköy

Power Gym Bahçelievler

4B Grup İsg

Dedektifiz

Defne Temizlik

Ekvator Yapı

Hedef İzolasyon

Sudes Beton

Foto Prodüksiyon

Basın Sitesi Fitness

Phone Pro Repair

İphone Servisi Bakırköy

Tarsus İstasyon Taksi

KONUMAdres
İstanbul Cad. Bakırköy İSTANBUL
KEŞFEDİL SAYFALARÖne Çıkan Sayfalar
TEMASTA OLSosyal bağlantılar
Güçlendirme yoluyla yıkıcı yeniliklerin bütünsel dünya görüşünü organik olarak büyütün.
KeşfedilAdres
İstanbul Cad. Bakırköy İSTANBUL
NELER YAPIYORUZÖne Çıkan Hizmetler
TEMASTA OLSosyal Bağlantılar
Güçlendirme yoluyla yıkıcı yeniliklerin bütünsel dünya görüşünü organik olarak büyütün.

© Copyright | Kesfedil.com 2019

© Copyright | Kesfedil.com 2019