Başarılı Seo Optimize
 

Başarılı Seo Optimize

BAŞARILI SEO OPTİMİZE

İnternetteki başarınız için iyi bir ranking (pozisyonlanma) belirleyicidir! Arama motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor. İnternette kullanıcıların: % 70 doğrudan bilgi araması yapıyor. Bunun % 80’i arama motoru kullanıyor. İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada bir pozisyon elde etmek için birçok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece google 2004 yılında 4,3 milyar web sitesi indekslenmiştir. Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak bir komple bir optimizasyon paketi sunarız. Web site analizi arama motoru sonuç sayfalarında veya listelerinde üst sıralarda pozisyonlanmak için öncelikle sitenin detaylı bir analizinden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle web sitesinin eksikleri belirleniyor ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

SİTENİZ ARAMA MOTORLARI İÇİN UYGUN MU

Url yapısının düzgün olması “arama motorlarına içerik bilgisini daha kolay aktarmakta” ve kullanıcıların akıllarını karıştırmamaktadır.

Zaman geçtikçe teknoloji kendini sürekli olarak geliştiriyor, arama motorlarıda algoritmalarını… Arama motorları anlaşılması kolay, basit ve ziyaretçiye yönelik olan siteleri artık daha çok seviyor. Url kısımlarınızın düzgün olması hem internet sitenizin düzenli hale gelmesine hemde içeriklerin arama motorları tarafından “daha iyi analiz” edilmesine yardımcı olur.

Ziyaretçiler çok uzun şifreli gibi görünen içerisinde sadece 1-2 kelimenin anlaşılabilir olabilmesinden rahatsız olabilirler.

Örnek olarak aşağıda bulunan url kısımlarını karşılaştıralım:

1) www.kesfedil.com/..218-hıbq+l–…

2) www.kesfedil.com/facebook-reklam/ gördüğünüz gibi madde 2’de sayfanın içeriğini hem ziyaretçiye hemde arama motorlarına basit bir şekilde aktarabildik.

Unutmayalım ki bazı kullanıcılar sayfanıza, sayfanın url’sini kullanarak bağlantı verebilirler. “eğer url’niz ilgili kelimelerden oluşuyorsa kullanıcılara ve arama motorlarına sayfanız hakkında bilgi verebilirsiniz”.

TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
KONUMLOKASYON
BAKIRKÖY İSTANBUL
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.