Dijital Pazarlama
 

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Pazarlama

Dijital teknikler ile ürün ve hizmetlerinizi internet’ in tüm kanallarının etkin bir şekilde kullanılarak gerçek kişilere ulaştırma teknolojisidir. Markanızın ürünlerinizin pazarlama konusunda en iyi performansı için dijital pazarlama stratejisi ile ilgili, biz hangi reklam metotlarının garanti finanse ediyor olduğunu ve sektörünüze gereken reklam alanının hanği kaynaklara dayandığını çok iyi biliyoruz, çözümlemek için buradayız. Talep edilen hizmete bağlı yapılan işlemler güncel bilgi teknolojileri ve gerçek hayatla birebir uyum içinde olduğundan, örneğin firmanızı yeni açtığınızda kimse kapıda sıraya girmediği gibi burada’ da ilk günden bir beklenti içinde olmanız, orta vadede hedefinizi tutturmanız, dijital pazarlama psikolojisine aykırı olacaktır. Bu nedenle projelerinizi ertelemeyin hemen başlayın rakiplerinizden önde olun.
Sizin İçin neler yapabiliriz.

Google Ads Reklam
Google reklam sürecine yön vererek performansları maliyetleri sistem davranışlarını ve dönüşüm verilerini toparlayarak ads reklam yayını boyunca portföy kriterleri belirleyerek kapsamlı değerlendirmeyi yapabiliyor %100 etkili geri dönüş sağlıyoruz.
Sponsorlu Reklam
Sponsorlu reklam ile hizmet ve ürünlerinizin reklamını yapmak istiyorsunuz fakat nereden başlamanız gerekiyor bilmiyorsanız biz biliyoruz bu konuda profesyonel hizmet sunuyoruz maliyet ve performans beklentilerini temel alarak sürekli yayın sağlıyoruz.
E-Ticaret Ürün Satışı
Ürün ve paket servis hizmetini fotoğraf ve video ile sponsorlu reklam ve google ads reklam üzerinden e-ticeret sistemi ile satış yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
Kampanya
Hizmet veya ürünlerinizi fotoğraf veya video ile kampanya tasarım çalışmaları yaparak sponsorlu reklam google ads reklam üzerinden satış odaklı tanıtım çalışmaları yapabiliriz.
Marka Tantımı
Markanızı ürününüzü istediğiniz hedef kitleye fotoğraf ve video çalışmaları ile sponsorlu reklam ve google ads reklam üzerinden parlatmak için tanıtım çalışmaları yapabiliriz.
Telefonla Ara Reklamı
Satış ve hizmet danışmanlık yada servis sektöründe fotoğraf ve video ile sponsorlu reklam ve google ads reklam üzerinden size ulaşmaya çalışan müşteri hedefinizi direk telefon ile aratabiliriz.
Servis Hizmeti
Ev veya iş yerlerine verdiğiniz servis türü işlerinizi belirlediğiniz lokasyon ve hedef kitleye fotoğraf ve video ile sponsorlu reklam ve google ads reklamı ile servis kayıt talepleri sağlayabiliriz.
Harita Reklamı
Lokasyon işletmenizi hizmetinizi fotoğraf ve video yada kampanya çalışması ile sıcak satış için harita reklamı ile müşterilerinize sunuyor işletmenize gelmesini sağlıyoruz.

Başvuru Toplama
Başvuru, form, servis kayıt, seminer gibi benzeri katılım taleplerini fotoğraf ve video kullanarak sponsorlu reklam ve google ads reklam ile form taleblerini toplayabiliriz.
Katalog Reklam
Ürünleri fotoğraf katalogu ile sponsorlu alışveriş reklamı ve google alışveriş reklamı ile alışverişe odaklı müşterinin önüne çıkararak satış yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
Görüntülü Reklam
Hizmet ürün veya işletmenizi görüntülü reklam ile etkili olarak sponsorlu reklam, google ads reklam üzerinden müşterilerinize sunuyoruz tanımalarını saglıyoruz.
Arama Ağı Reklam
Google' da veya Yandex' de ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz müşterilerinizin işletmenize ulaşmasını saglıyoruz.
İnteraktif Reklam
Sponsorlu reklam ile facebook ve instagram dan WhatsApp veya Messenger ile müşterilerinizle baglantı kurarak sıcak satış gerçekleştirmenizi sağlayabiliriz.
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri