E-Ticaret Sitesi
 

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Ürün Satış Sitesi
E-Ticaret girişiminizi üst seviyede satış odaklı hazırlıyoruz. Tam profesyonel sektörünüze uygun istediğiniz gibi bir siteye sahip olmanızı saglıyoruz. Kendinize ait web sitesi ile satışlarınızın %100’ünü profesyonel olarak pazarlayın, e -ticarette yerinizi koruyun. Ürünlerinizi kolayca ekleyin, düzenleyin ve silin stoktaki ürünleri takip edin görsel stillerle ürünlerinizi sergileyin ürünleriniz için istediğiniz kadar kategori oluşturun ürün tanımları ve boyut ve renk seçenekleri varyant seçeneği ile özelleştirin ve her özelliğe ayrı ücret tanımlayın, kuponlar ve sadakat indirimleri sunun müşterilerinize kolaylık sizin mağazanızda olsun, sizin mağazanız, sizin paranız para birimi dönüştürücü ile müşterilerinizin fiyatlarınızı yerel para birimlerine çevirmelerini sağlayın sanal mağazanızı farklı ödeme alt yapı sistemleri ile kolayca ödeme alın Türk ticaret kanununa uygun SSL güvenlik sertifikalı siteniz sayesinde önde olun güvenilirlik kazanın. Google ads reklam e-ticaret ürün satış sistemleri alanında yetkili destek veriyoruz.
Acil Teknik Destek

7/24 acil teknik desteği ile herzaman kesintisiz hizmet alın. Google Ads Reklam – Yandex Direct Reklam – Sosyal Medya Yönetimi – Mobil Uygulama Yazılım – Seo Optimizasyon – Web Tasarım Yazılım – Grafik Tasarım – Alanlarında yetkili belğelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Seo Optimize Destek

Otomatik seo sayfa ve ürün url yapısı uyumu ile arama motorlarında hızlı yer alın. E-Ticaret sitenizin ürünlerin site içi dışı seo güçlendirme çalışmalarını bizden hizmet alan kullanıcıya özel optimize ediyoruz. Dilerseniz seo’ da ilk sayfada çıkmanızı sağlayan teknik çalışmalarımız ile yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz. SEO çalışmalarını yaptığımız projelerin aylık olarak performansını raporlamaktayız.

Google Reklam Destek

E-Ticaret ürün satış sistemleri alanında google ads yetkili reklam desteği vermekteyiz. Google’da ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz müşterilerinizin ulaşmasını sağlıyoruz. Bizden aldığınız hizmetiniz için e-ticaret reklam çalışması hazırlayalım ve hızlı bir biçimde işinizi hedefinize taşıyalım.

https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/05/e-ticaret-sitesi-kesfedil.jpg
Nasıl Çalışıyoruz.

Ön Görüşme: Hizmet kalitesi ve kesintisiz hızlı sonuçlar için, ön görüşme yapılır size en uygun karşılıklı bir randevu günü ve saati oluşturulur.

Toplantı:Toplantı günü belirlenen lokasyonda sizden edinilen ön bilgiler ile hizmetiniz için sunum yapılır anlaşma durumunda sözleşme yapılır.

Teslimat: Tüm süreçler hızlı ve titizlikle gerçekleştirilir kontrolleri tamamlanarak belirtilen tarihte iş teslim edilir veya ilgili hizmet modeliniz sağlanır.

Ne Zaman Teslim Alırım

E-ticaret sitenizin kaliteli olması siteyi ziyaret eden müşterileriniz için tasarımın işinizle eşleşmesi içeriklerinizin anlaşılır düzeyde olması için, güncel bilgiler ve görseller kurumsal logonuz, tamamlayıcı ek içerikler ve işinizi en iyi anlatan donelerin hazır olması, çalışmaların tarafımıza verilmesi halinde iş sürecini hızlandırır. Size sunacağımız örnek tasarımın onayından sonra kodlama ve kurulum aşamaları yaklaşık 2 hafta içerisinde biter ardından testi yapılır sözleşme teslim gününde yayın hayatına başlar.

Yıllık Ücreti Ne Kadar

Alan adı (domain) firma adınız veya verdiğiniz hizmet ürün ile ilişkili bir alan adı tarafımızdan sizin adınıza yada firmanızın adına tescili sağlanır.

E-ticaret sitesi tasarımı ve yazılım aşamaları tamamlandıktan sonra siteniz sizin adınıza alınan sanal web alanı (hosting) sistemine dosyalarınız yüklenir.

Siteniz için (domain) (hosting) yıllık güncelleme, (danışmanlık) ücreti dışında ödeme alınmaz. Projeniz için yıl içerisinde teknik hariç farklı özel tasarımsal ve yazılımsal ve editörlük gerektiren hizmetler talep etmeniz durumunda istediğiniz çalışmalar için ayrıca hizmet bedeli talep edilir.

https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/05/e-ticaret-sitesi-kesfedil-640x426.jpg
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri