Facebook’ta Engellenen Siteyi Kaldırma
 

Facebook’ta Engellenen Siteyi Kaldırma

Facebook’ta Engelli Siteyi Kaldırma

Engelli Alan Adınızı Engelini Facebook’tan Kaldırmak İçin Hemen Başlayalım

*) Öncelikle business.facebook.com adresinden yoksa bir Facebook Business hesabı oluşturun.

*) Ardından ayarlar kısmına tıklayın. Açılan sayfada Marka Emniyeti – Domainler kısmına giriş yapın.

*) Önümüze gelen sayfadan domain ekle diyoruz ve spam algılanan domaini ekleyin.

*) Ekleme işleminden sonra Size bir doğrulama kodu oluşturacaktır, eğer kodu göremiyorsanız aynı sayfada Marka Emniyeti – Domainler kısmına tekrar tıklayın doğrulama butonu ve kodu göreceksiniz.

*) Kodu alan adınızın ekli olan hosting yönetim panelimizden TXT kaydı oluşturup facebook doğrulama kodunu ekleyiniz. Bu işlemi yapamıyorsanız sitenizin kurulu olan hoting firmanıza bu kodu iletin onlar sizin yerinize bu işlemi gerçekleştirecektir.

*) Kod ekleme işlemini gerçekleştirdikten sonra Facebook’ taki domaini eklediğimiz sayfada doğrula butonuna basıyoruz ve onaylandıktan sonra bu işlem gerçekleşmiş oluyor.

*) İşlem bittikten sonra normal facebook sayfanızdan sitenizin linkini paylaşın bu işlem spam alan adı olduğu için size uyarı verecek ve bunu (bize bildirin) seçeneğini tıklayın, açılan sayfada mesaj kutusuna tekrar sitenizin linkini yazıp sitemiz spam değildir lütfen kontrol edin ibaresini yazıp gönder butonuna basın. Bu işlemi 3-5 kez hatta farklı profil hesaplarından da yapılırsa daha iyi olur. linki bildirime yazıp gönderdiğiniz zaman facebook sitenizi otomatik bir robot ile tarama yaparak kontrol ediyor.

TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.