Google Ads Reklam
 

GOOGLE ADS REKLAMGoogle Partner

Google Ads Reklam;

Google’ da ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz, müşterilerinizin ulaşmasını sağlıyoruz. Google reklam sürecine yön vererek performansları maliyetleri sistem davranışlarını ve dönüşüm verilerini toparlayarak ads reklam yayını boyunca portföy kriterleri belirleyerek kapsamlı değerlendirmeyi yapabiliyor %100 etkili geri dönüş sağlıyoruz. Bizimle iletişim kurun ürün veya hizmetiniz için bir reklam çalışması hazırlayalım ve hızlı bir biçimde işinizi hedefinize taşıyalım. Biz bu konuda google ads yetkili ajans olarak profesyonel hizmet politikamızı uyguluyor yönetiyoruz.


https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/Google_Aramaa_Reklamlari.gif
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Müşterilerinize nasıl ulaşmak istediğinizi seçebilirsiniz.

https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/png-1.png

Web Sitesi Reklamı

Google' da ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz müşterilerinizin işletmenize ulaşmasını saglıyoruz.
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/png-2.png

E-Ticaret Reklamı

Ürün katalogu alışveriş reklamı ve arama agı reklamı ile alışverişe odaklı müşterileri e-ticaret sistemi ile alışverişe yönlendirebiliriz.
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/png-4.png

Telefonla Ara Reklamı

Satış ve hizmet danışmanlık yada servis sektöründe google ads reklam üzerinden size ulaşmaya çalışan müşteri hedefinizi direk telefon ile aratabiliriz.
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/png-3.png

Uygulama Reklamları

Mobil uygulaması olan işletmenizi tanıtalım veya diğer mobil uygulamalar üzerinde farkedilmenizi saglayacak reklam çalışması yapalım.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/01/kesfedil-1.png

Alışveriş Reklamı

Ürünlerinizi detaylı şekilde fotoğraf katalogu alışveriş reklamı ile müşteriye sunup magazanıza yönlendirip alışveriş e-ticaret satışı yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/01/www.kesfedil.com_-2.png

Başvuru Reklamı

Ev veya iş yerlerine verdiğiniz servis türü başvuru, form, servis kayıt, seminer gibi benzeri katılım taleplerini google ads reklam ile bütün kayıt form taleblerini toplayabiliriz.
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/05/lokasyon.png

Lokasyon Reklamı

Lokasyon işletmenizi hizmetinizi fotoğraf ve video yada kampanya çalışması ile sıcak satış için harita reklamı ile müşterilerinize sunuyor işletmenize gelmesini sağlıyoruz.
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/05/yeniden-pazarlama.png

Görsel Video Reklamı

Hizmet ürün veya işletmenizi fotoğraf veya video ile kampanya tasarım çalışmaları yaparak görüntülü reklam üzerinden etkili olarak google ads reklam ile müşterilerinize sunuyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri