Kayıt ol

Kayseri Psikolog Evlilik Danışmanı
Perspektif psikolojik danışma merkezimiz 2009 yılında hizmetlerine başlamış olup, Kayserinin ilk Psikolojik Danışma Merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Hizmetlerine bünyesinde bulundurduğu 1 Psikolojik Danışman, 1 Test Uzmanı, 1 Eğitim Uzmanı,1 Oyun Terapisti 1 Hukuk Danışmanı (Avukat) ve 1 Yardımcı Personel ile devam etmektedir.

Uzman Klinik Psikolog Hasan ELALDI yönetiminde Perspektif Psikolojik Danışma Merkezi bünyesinde aşağıda bulunan hizmetler, alanında uzman kadromuz tarafından kişiye veya kurumlara özel olarak hizmet sunmaktadır.

Kayseri Psikolog Çalışma alanlarımız
Bireysel Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, İlişki Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı (Ölüm, Ayrılık, Kayıp, İş kaybı), Sağlıklı Boşanma, Boşanma Sürecinde Çocuğa Yardım, Aldatma, Depresyon, Sosyal Fobi, Özgüven Sorunu, Öfke Kontrolü, Sınav Kaygısı ve Başetme Yolları, YGS,LYS,KPSS,SBS Sınav Kaygısı Grupları, Karar Alma, Çocuk ve Ergenlerde Davranış sorunları, Ana-Baba-Çocuk İletişim Sorunları, Kardeş Kıskançlığı, Tırnak Yeme, Altını ıslatma, Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite v.b.

Uzman Klinik Psikolog Hasan Elaldı
Amacımız kişilerin, yaşamın zorluklarına ve sıkıntılarına rağmen, bireysel problemleri ile başa çıkabilen, ihtiyaç duyduğunda kazanmış olduğu problem çözme yetenekleri ile sorunların üstesinden gelebilen; kendini gerçekleştirmiş, hayattan zevk alabilen bireyler olmasını sağlayabilmektir.

 

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Ücret
Konum
Temizlik