Seo amaçlı makale ekleme
 

Seo amaçlı makale ekleme

Yazı eklerken web sitenize ne kadar fayda sağladığına dikkat etmek gerekir, ekleyeceğiniz sayfa, ürün, kategori, makale ve benzeri sektörünüzü anlatan tanıtan sayfalarda başlık iyi seçilmeli, seçeceğiniz konunuzu yada ürünü çok iyi vurgulamalı.

Başlık sonrası google ve benzeri arama motorlarında listeleme kısmı için kısa yazınız çıkar, bu kısa yazılar çok kullanılan aranılan konu veya ürünü kullanıcının sayfanıza girmesine kolaylık sağlar.

Bazı içerik girişi yapan web site yöneticileri çok uğraşmamak için sayfa başlığı neyse açıklama ve etiket kısımlarına aynı içerikleri yapıştırır, oysa başlık ayrı açıklama ayrı ve etiketler isabetli seçilerek eklenmesi size her zaman avantajdır.

Etiket seçimi önemli bir husustur siz örneğin penye bluz pazarlıyorsunuz, sitenizde bu ürünü eklerken başlık yerine tekstil kıyafet, açıklama yerine firmanızın adı, etiket kısmına da ürün başlığını yazarsanız arama motorlarında eklediğiniz sayfanızı internet kullanıcılarının bulması çok ama çok zor olacaktır.

En çok aranabilecek ürünün markası ve modelini yazmalısınız, açıklamaya ürünün detaylı anlaşılabilir yazılar eklemelisiniz, etiketlere ürün ile alakalı kısa etiketler ekleyin ve internet kullanıcıları aramalarda başlığınızı ve açıklamanızı okuması durumunda direk sitenizi tıklayıp ürünü veya benzeri sayfanızı mutlaka ziyaret edecektir.

Paylaşım yaptığınız içeriğe ait bir görsel eklemenizde içeriğinizi ziyaretçin ize daha iyi anlatacaktır, içeriğiniz ile alakalı görselinizi sayfanıza yüklerken konu başlığınızda içeriğinizde uygun bir başlık verebilirsiniz bilgisayarınızda görsele sağ tıklayıp yeniden adlandır seçeneği ile görselin adını değiştirip yükleyin bu hem görsel aramalarda hemde konunuz ile alaka düzeyini arttıracaktır.

  • Asla kopya içerik kullanmayınız.
  • Çok kısa içerikler yazmayınız.
  • Sitenizin dışında alakasız içerikler eklemeyiniz.
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.