Sponsorlu Reklam
 
Sosyal Medya Yönetimi

Sponsorlu Reklam

Hizmetlerimizi tıklayıp detay sayfasına giderek tüm içeriği inceleyebilirsiniz.

Facebook Reklam

Firmanızın veya markanızın, ürünlerinizin reklam konusunda en iyi performansı için facebook pazarlama stratejisi ile ilgili, biz hangi reklam metotlarının garanti finanse ediyor olduğunu ve sektörünüze gereken reklam alanının hangi kaynaklara dayandığını çok iyi biliyoruz, çözümlemek için buradayız.

Twitter Reklam

Twitter ads reklam ile dogru hedefleme ve gerçek kitleye erişim için twitter reklamları ile markanızı, kariyerinizi, yansıtalım ve tüm çalışmalarınızı profesyonel hazırlayalım takip edelim ve yönetelim. Maliyet ve performans doğrultusunda ve beklentileri temel alarak sürekli yayın sağlıyoruz.

Instagram Reklam

Firmanızın veya markanızın, ürünlerinizin reklam konusunda en iyi performansı için instagram pazarlama stratejisi ile ilgili, biz hangi reklam metotlarının garanti finanse ediyor olduğunu ve sektörünüze gereken reklam alanının hangi kaynaklara dayandığını çok iyi biliyoruz çözümlemek için buradayız.

YouTube Reklam

YouTube reklamları ile markanızı İşletmenizi veya ürünlerinizi video veya whiteboard reklamları satışa odaklı hazırlayıp hızlı şekilde yayınlayalım potansiyel müşteriler youtube’da video izlerlerken veya arama yaparlarken önlerine çıkalım satışınızı arttıralım çözüm odaklı hizmet için buradayız.
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.