Sultanbeyli E-Ticaret Sitesi Tasarımı
 

Sultanbeyli E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Tasarımı

E-Ticaret girişiminizi üst seviyede satış odaklı hazırlıyoruz. Tam profesyonel sektörünüze uygun istediğiniz gibi bir siteye sahip olmanızı sağlıyoruz. Kendinize ait web sitesi ile satışlarınızın %100’ünü profesyonel olarak pazarlayın, e -ticarette yerinizi koruyun.

Ürünlerinizi kolayca ekleyin, düzenleyin ve silin stoktaki ürünleri takip edin görsel stillerle ürünlerinizi sergileyin ürünleriniz için istediğiniz kadar kategori oluşturun ürün tanımları boyut ve renk seçenekleri varyant seçeneği ile özelleştirin ve her özelliğe ayrı ücret tanımlayın, kuponlar ve sadakat indirimleri sunun müşterilerinize kolaylık sizin mağazanızda olsun, sizin mağazanız, sizin paranız para birimi dönüştürücü ile müşterilerinizin fiyatlarınızı yerel para birimlerine çevirmelerini sağlayın.

Sanal online mağazanızı farklı ödeme alt yapı sistemleri ile kolayca ödeme alın Türk ticaret kanununa uygun SSL güvenlik sertifikalı siteniz sayesinde önde olun güvenilirlik kazanın. Google ads reklam e-ticaret ürün satış sistemleri alanında yetkili destek veriyoruz.

Aklınıza takılan sorular ile ilgili iletişime geçebilirsiniz, Saygılarımızla www.kesfedil.com

TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.