Twitter Reklam
 
Twitter Ads Reklam

Dogru hedefleme ile
Gerçek kitleye erişim

https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/04/twitter-etkileşimli-reklam-ağı-768x235.jpg
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/12/twitter-logo-160x160.png

Sponsorlu Gündem Kısa süreli kampanyalarda ve en yüksek kullanıcı sayısına ulaşabilmesidir. Belirlediğiniz, #hashtag Trend Topic listesinde 24 saat boyunca en üstte yer alabiliyor.

Sponsorlu Tweet Sizi takip etmeyenlere anahtar kelimeler ile mesaj iletir tweetiniz arama sonuçlarında süre 3 ay bekler.

Sponsorlu Hesap Hesabınızın takipçi sayısını organik olarak arttıran kaliteli reklam modeli kimi takip etmeli bölümünde sürekli yayınlanır.

Web Sitesi Tıklamaları Web sitenizin trafiğini ve sağladığınız satışları artırmak için ideal reklam modeli web sitesi tıklamalarıdır.

Uygulama Yükleme Uygulama yükleme ve etkileşim uygulaması, Twitter haber kaynağında yayınlanan reklamlar mobil kullanıcılarının uygulamanızı indirmenize olanak sağlar.

İşletme Hedeflerinize Ulaşın Merak ettirerek hesabınızla ilgili eyleme teşvik etmeye kadar sizin için önemli olan müşterilere ulaşıyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Twitter ads reklam konusunda nasıl çalışıyoruz;BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZDA TWITTER REKLAMINIZIN AVANTAJLARI NELERDİR

Twitter reklamları ile markanızı, kariyerinizi, yansıtalım ve tüm çalışmalarınızı profesyonel hazırlayalım takip edelim ve yönetelim.

Maliyet ve performans doğrultusunda ve beklentileri temel alarak sürekli yayın sağlıyoruz.

Örnek günlük bütçe 1000TL olarak sizin kendi yöntemlerinizle öne çıkardıgınız veya açtığınız reklamın geri dönüşü 0 veya %10 ile %40 arasında olabilir.

Bizim profesyonel olarak sektörünüze uygun 750TL lik reklamı hazırlayıp start verdigimizde geri dönüşü %75 garanti olur.

https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/12/twitter-970-640x500.jpeg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.