Uygulama Yazılım
 

Mobil UygulamaMobil Uygulama TasarımYazılım

Türkiye’de kullanıcıların cep telefonu ve tabletleri üzerinden internete bağlanma oranı %80 olarak belirlenmiştir. Markanızın özelliğini özgünlüğünü sunmak, en değerli kitlelerinizle bağlantı kurmak için sektörünüze uygun bir uygulamanızın olması, büyük pazara girmeniz müşteriye daha hızlı uygulama üzerinden kampanya vb. bildirimlerinizi göndermeniz satışa daha çabuk ulaşmanız açısından oldukça önemlidir.

Planlama

İlerleyiş

Sonuç

Kazanç

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/11/sponsorlu-reklamlar.gif
Yıllık Ücret

Mobil uygulama tasarımı ve yazılım aşamaları tamamlandıktan sonra (play storeye) vb. dosyalarınız yüklenir. Yıllık (danışmanlık) ücreti dışında ödeme alınmaz. Projeniz için yıl içerisinde teknik hariç farklı özel tasarımsal ve yazılımsal ve editörlük gerektiren hizmetler talep etmeniz durumunda istediğiniz çalışmalar için ayrıca hizmet bedeli talep edilir.

Teslimat

Mobil uygulamanızın kaliteli olması ziyaret eden müşterileriniz için tasarımın işinizle eşleşmesi içeriklerinizin anlaşılır düzeyde olması için, güncel bilgiler ve görseller kurumsal logonuz, tamamlayıcı ek içerikler ve işinizi en iyi anlatan donelerin hazır olması, çalışmaların tarafımıza verilmesi halinde iş sürecini hızlandırır. Size sunacağımız örnek tasarımın onayından sonra kodlama ve kurulum aşamaları yaklaşık 4 hafta içerisinde biter ardından testi yapılır sözleşme teslim gününde yayın hayatına başlar.

Google Kayıt
Android Kayıt
iOS Kayıt
Reklam Desteği
Müşterilerinizle Etkileşim
Geri Dönüşüm Sağlar
Mobil uygulamanız kurumsal yüzünüzün pazarlamada etkili imzasıdır.
Responsive Tasarım
Mobil Uyumlu Tasarım.
Konum Eklentili
Direk Konuma Ulaşır.
Şimdi Ara Butonu
Direk Sizi Arayabilir.
WhatsAp Eklenti
WhatsApp’tan Direk Yazar.
Form Eklentili
Kayıt, Servis, Başvuru.
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.