Web Tasarım Yazılım
 

Web Tasarım YazılımWeb SitesiTasarım

Sektörünüzde müşterilerinizin sizi internetten de arıyor olabildiğini bir an bile aklınızdan geçirdiyseniz bunu avantaja çevirmelisiniz, hiç zaman kaybetmeden müşterilerin sizi bulabilmesi için mobil uyumlu bir web sitesi öneriyoruz. Markanızın özelliğini özgünlüğünü sunmak, değerli kitlelerinizle bağlantı kurmak için sektörünüze uygun bir web sitenizin olması, büyük pazara girmeniz müşteriye daha hızlı ulaşmanız açısından oldukça önemlidir. Web çözümleri için bizimle iletişim kurun işinize uygun tasarımı sunalım.
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2018/12/Size-Özel-Web-Proğramlama.jpg

Planlama

İlerleyiş

Sonuç

Kazanç

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2020/05/web-tasarım-kesfedil-ajans.png
Teslim Süresi
Web sitenizin kaliteli olması siteyi ziyaret eden müşterileriniz için tasarımın işinizle eşleşmesi içeriklerinizin anlaşılır düzeyde olması için, güncel bilgiler ve görseller kurumsal logonuz, tamamlayıcı ek içerikler ve işinizi en iyi anlatan donelerin hazır olması, çalışmaların tarafımıza verilmesi halinde iş sürecini hızlandırır. Size sunacağımız örnek tasarımın onayından sonra kodlama ve kurulum aşamaları yaklaşık 2 hafta içerisinde biter ardından testi yapılır sözleşme teslim gününde yayın hayatına başlar.
Yıllık Ücret
Alan adı (domain) firma adınız veya verdiğiniz hizmet ürün ile ilişkili bir alan adı tarafımızdan sizin adınıza yada firmanızın adına tescili sağlanır. Web sitesi tasarımı ve yazılım aşamaları tamamlandıktan sonra siteniz sizin adınıza alınan sanal web alanı (hosting) sistemine dosyalarınız yüklenir. Siteniz için (domain) (hosting) yıllık güncelleme, (danışmanlık) ücreti dışında ödeme alınmaz. Projeniz için yıl içerisinde teknik hariç farklı özel tasarımsal ve yazılımsal ve editörlük gerektiren hizmetler talep etmeniz durumunda istediğiniz çalışmalar için ayrıca hizmet bedeli talep edilir.
Web sitenize google arama motoru yayın ayarları yapılmaktadır.
Google Arama Motoru Kayıt
Google Görsel Url Kayıt
Site İçi Seo Çalışması
Google İşletme Harita Kayıt
Müşterilerinizle Etkileşim
Geri Dönüşüm Sağlar
Web siteniz kurumsal yüzünüzün pazarlamada etkili imzasıdır.
Responsive Tasarım
Mobil Uyumlu Tasarım.
Konum Eklentili
Direk Konuma Ulaşır.
Şimdi Ara Butonu
Direk Sizi Arayabilir.
WhatsAp Eklenti
WhatsApp’tan Direk Yazar.
Form Eklentili
Kayıt, Servis, Başvuru.
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri