Yandex Reklam
 
YANDEX DİREC REKLAM

Yandex Partner

Sizde Yandex reklamlarında ilk sayfada en üstte olma keyfini yaşamak ister misiniz. O’ zaman bizimle iletişim kurun, ürün veya hizmetinize özel reklam türü hazırlayalım.

Yandex reklam sürecine yön vererek performansları, maliyetleri, sistem davranışlarını ve dönüşüm verilerini toparlayarak, Direct reklam yayını boyunca portföy kriterleri belirleyerek kapsamlı değerlendirmeyi yapabiliyor %100 etkili geri dönüş sağlıyoruz. Biz bu konuda yandex yetkili ajans olarak profesyonel hizmet politikamızı uyguluyor yönetiyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Coğrafi Hedeflemesi Yandex Navigasyon Reklam Desteği Veriyoruz.

https://kesfedil.com/wp-content/uploads/2019/12/orig.gif
Web Site Etkileşimi
Yandex' de ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz müşterilerinizin işletmenize ulaşmasını saglıyoruz.
E-Ticaret Satış
Ürün görsel alışveriş reklamı ve arama agı reklamı ile alışverişe odaklı müşterileri e-ticaret sistemi ile alışverişe yönlendirebiliriz.
Video & Banner Reklamı
Hizmet ürün işletmeleri banner ile kampanya tasarım çalışmaları yaparak görüntülü reklam ile müşterilerinize etkili sunuyoruz.
Mobil Uygulama Reklamı
Mobil uygulaması olan işletmenizi tanıtalım veya diğer mobil uygulamalar üzerinde farkedilmenizi saglayacak reklam çalışması yapalım.

Yandex Reklam Uzmanımızla ( 0532 4824230 ) Telefon ile İletişime Geçebilir, Veya Formdan Reklam Projenizi Detaylı Yazıp Teklif İsteyebilirsiniz.

TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
KONUMLOKASYON
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.