Kayıt ol

Yardım Konuları

Sıkça Sorulan Sorular

Keşfedil platformunu daha verimli kullanabilmek için üye olmanızı öneririz üye olan kullanıcılar keşfedil platformuna dilediği kadar işletme ekleyebilir rezervasyon seçeneklerini kullanabilir ve diğer mağazaları veya işletmeleri favorilere ekleyip takip edebilirsiniz.

Hayır. Üyelik ve işletme ekleme tamamen ücretsizdir.

Firma eklemek ücretsizdir, üye olup firmanızı ücretsiz olarak dilediğiniz bilgileri ekleyebilirsiniz. 

Üye olduktan sonra limitsiz sayıda işletmenizi ekleyebilirsiniz, eklediğiniz işletmelerin tüm hakları ve sorumluluğu sizde olmalıdır, size ait olmayan işletmeleri lütfen eklemeyiniz.

Sahip olduğunuz bir işletmeyi güncellemek için öncelikle üye girişi yapıp hesabım > işletmelerim> düzenle butonunu tıklayın ve düzenlemelerinizi yaptıktan sonra ön izleme > gönder ‘i tıklayın editör kontrolü ardından bilgileriniz güncel olarak yayınlanacaktır.

Harita sistemi ve diğer algoritmalar tarafından otomatik eklenmiş olan firmalar sahipsiz olarak yayınlanır, sahibi olduğunuz işletmeniz platformumuzda yayınlanıyorsa işletmenin size ait olduğunu belgeleyen bir görsel ile sahiplenebilirsiniz bu işlem için iletişim sayfası veya sahiplenmek istediğiniz sayfanın sağında bulunan sahiplen butonu yardımı ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  

Eklenen işletmeler yayınlanmadan önce editör tarafından kontrolleri sağlanır ve onay verildikten sonra yayın hayatına başlar ve düzenleme yapmanız durumunda yine kontrol için sıraya alınır.

Size ait olduğunu düşündüğünüz bir işletmenin, kalıcı olarak platformumuzdan kaldırılması için işletmenin size ait olduğunu belirten bir belge ile iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.