Hakkımızda
 
Keşfedil Ajans

Hakkımızda

Merhabalar;
kesfedil.com dijital pazarlama alanında markanıza özel hizmetleri yıllardır sizlerle buluşturuyor.

kesfedil.com dijital pazarlama üzerine Google Ads Reklam, Yandex Direct Reklam, Sosyal Medya Yönetimi, Mobil Uygulama Yazılım, Seo Optimizasyon, Web Tasarım Yazılım, Grafik Tasarım Alanlarında dijital performans ajansı olarak yetkili belgeleri ile 06/ 06/ 2013 yılında Baķırköy ‘ de ofisini kurarak hizmetine başlamıştır.

İleri teknoloji ile sizlerin her zaman yanındayız ne zaman ve nasıl doğru proje konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Sevgi ve Saygılarımızla. kesfedil.com

Merhabalar;
kesfedil.com performans ajansı dijital pazarlama alanında markanıza özel hizmetleri yıllardır sizlerle buluşturuyor.

kesfedil.com dijital pazarlama üzerine Google Ads Reklam, Yandex Direct Reklam, Sosyal Medya Yönetimi, Mobil Uygulama Yazılım, Seo Optimizasyon, Web Tasarım Yazılım, Grafik Tasarım Alanlarında performans ajansı olarak yetkili belgeleri ile 06/ 06/ 2013 yılında Baķırköy ‘ de ofisini kurarak hizmetine başlamıştır.

İleri teknoloji ile sizlerin her zaman yanındayız ne zaman ve nasıl doğru proje konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Sevgi ve Saygılarımızla. kesfedil.com

Ali AYDINLIOĞLU

Merkez Adres: İstanbul Cad Kırmızı Şebboy Sokak No:14/A Bakırköy / İstanbul Türkiye

(1160188165)

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü

(35)Tescil No: 2019 116955
Reklamcılık, Pazarlama Ve Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Ve Reklam Amaçlı Sergi Ve Fuarların Organizasyonu Hizmetleri, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri; Alıcı Ve Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri.

NACE: 620101

Bilgisayar Programlama Faaliyetleri (Sistem, Veri Tabanı, Network, Web Sayfası Vb. Yazılımları İle Müşteriye Özel Yazılımların Kodlanması Vb)

Ali AYDINLIOĞLU Cevizlik Mah. İstanbul Cad. Kırmızı Şebboy Sokak No:14/A Bakırköy / İstanbul Türkiye

(1160188165) İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü

(35) Reklamcılık, Pazarlama Ve Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Ve Reklam Amaçlı Sergi Ve Fuarların Organizasyonu Hizmetleri, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri; Alıcı Ve Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri.

NACE: 620101 Bilgisayar Programlama Faaliyetleri (Sistem, Veri Tabanı, Network, Web Sayfası Vb. Yazılımları İle Müşteriye Özel Yazılımların Kodlanması Vb.)

TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir. Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
TEMASTA OLSOSYAL HESAPLAR
Marka bilinirliği pazarlamada en prestijli ve getirisi yüksek kalıcı reklam stratejisidir.
Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.