Hizmetlerimiz
 
Hoşğeldiniz size nasıl yardımcı olabiliriz.

Tüm Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi tıklayıp detay sayfasına giderek tüm içeriği inceleyebilirsiniz.

Facebook Reklam

Firmanızın veya markanızın, ürünlerinizin reklam konusunda en iyi performansı için facebook pazarlama stratejisi ile ilgili, biz hangi reklam metotlarının garanti finanse ediyor olduğunu ve sektörünüze gereken reklam alanının hangi kaynaklara dayandığını çok iyi biliyoruz, çözümlemek için buradayız.

Twitter Reklam

Twitter ads reklam ile dogru hedefleme ve gerçek kitleye erişim için twitter reklamları ile markanızı, kariyerinizi, yansıtalım ve tüm çalışmalarınızı profesyonel hazırlayalım takip edelim ve yönetelim. Maliyet ve performans doğrultusunda ve beklentileri temel alarak sürekli yayın sağlıyoruz.

Instagram Reklam

Firmanızın veya markanızın, ürünlerinizin reklam konusunda en iyi performansı için instagram pazarlama stratejisi ile ilgili, biz hangi reklam metotlarının garanti finanse ediyor olduğunu ve sektörünüze gereken reklam alanının hangi kaynaklara dayandığını çok iyi biliyoruz çözümlemek için buradayız.

YouTube Reklam

YouTube reklamları ile markanızı İşletmenizi veya ürünlerinizi video veya whiteboard reklamları satışa odaklı hazırlayıp hızlı şekilde yayınlayalım potansiyel müşteriler youtube’da video izlerlerken veya arama yaparlarken önlerine çıkalım satışınızı arttıralım çözüm odaklı hizmet için buradayız.

Google Ads Reklam

Google ads reklam sürecine profesyonel yön vererek performansları maliyetleri sistem davranışlarını ve geri dönüşüm verilerini toparlayarak google ads reklam yayını boyunca hedef portföy kriterlerini belirleyerek çok kapsamlı değerlendirmeyi yapabiliyor %100 etkili geri dönüş sağlıyoruz.

Yandex Direct Reklam

Yandex’ direct reklam da ilk sayfada en üstte olarak reklam yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz, hedef müşterilerinizin ulaşmasını sağlıyoruz sizde bizimle iletişim kurun ürün veya hizmetiniz için bir reklam çalışması hazırlayalım ve hızlı bir biçimde işinizi hedefe ulaştıralım.

Grafik Tasarım

Grafik tasarıma başlarken şirket adı yasal hakları tesciline uygun belirlenen isme göre renk seçimi logo ve kullanılacak renklerin pantone rakamsal değeri tespiti şirketi temsil edecek renk tonlaması ile size özel profesyonel olarak hazırlıyoruz kurumunuzun markanızın ana ve kuruluş felsefesini doğru yansıtıyoruz.

Web Tasarım

Sektörünüzde müşterilerin sizi internetten de arıyor olabildiğini bir an bile aklınızdan geçirdiyseniz bunu avantaja çevirmelisiniz hiç zaman kaybetmeden pörtföyünüzün sizi bulabilmesi için mobil uyumlu bir web sitesi öneriyoruz web sayfanız kurumsal yüzünüzün pazarlamada etkili imzasıdır.

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret sitesi girişiminizi türk ticaret kanununa uygun SSL güvenlik sertifikalı profesyonel olarak üst seviyede satış odaklı özgün tasarlıyoruz sektörünüz ve site güvenilirliğiniz sayesinde istediğiniz performansa ulaşmanıza profesyonel destek oluyoruz e-ticaret reklam alanında yetkili destek veriyoruz.

Foto Prodüksiyon

Kurumsal veya bireysel yeni açılacak olan veya devam eden kuruluşun veya var olan ürünün yada yeni çıkacak bir ürünün prodüksiyonel reklam tanıtım fotoğraf çekimi video reklam tanıtım çözümlerini sunuyoruz. yüksek kalite ve boyutta istenilen RAW, JPG, PNG, PSD formatta dijital olarak teslim edilmektedir.

Uygulama Yazılım

Türkiye’de cep telefonu üzerinden insanların internete bağlanma oranı %80 olarak belirlenmiştir Markanızın ürününüzün özelliğini tanıtmak pazarda profesyonel ve daha hızlı olarak uygulama üzerinden müşteriye kampanya bildirimleri sunmak sıcak satışa çabuk ulaşmanız açısından oldukça önemlidir.

Seo Optimizasyon

Seoda ilk sayfada çıkmanızı sağlayan teknik çalışmalarımız ile web sitesi yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz hedef müşterilerinizin sizlere ulaşmasını saglıyoruz bu sayede web sitesinin yükselişi çok rahat takip edilebilmektedir size bu konuda profesyonel hizmet sunuyoruz.
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri
KONUMBAKIRKÖY
İSTANBUL TÜRKİYE
DİJİTAL REKLAMLARHİZMETLER
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri